Zapisy

O NAS

Zapraszamy do wstępowania w szeregi członków Stowarzyszenia Strzelecko – Kolekcjonerskiego Varmint. Działamy na terenie Województwa Zachodniopomorskiego w oparciu o ustawę o stowarzyszeniach. Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w KRS pod numerem 626985.

Jesteśmy członkiem ZZSS. Aktualnie Stowarzyszenie wystąpiło do PZSS o wydanie licencji klubowej. Po jej otrzymaniu członkostwo w naszym Stowarzyszeniu będzie uprawniało do występowania do WPA o wydanie pozwolenia na broń palną do celów sportowych.
W chwili obecnej na podstawie zapisów w Statucie, członkostwo w Stowarzyszeniu uprawnia  do występowania do WPA o wydanie pozwolenia na broń palną do celów kolekcjonerskich.

Z nami uzyskasz również patent strzelecki oraz licencje strzelecką. Organizujemy też kursy sędziowskie, instruktorskie i prowadzących strzelenie.

Jeśli lubisz postrzelać w miłym gronie, uwielbiasz rywalizację na zawodach lub po prostu chcesz mieć własną broń sportową lub kolekcjonerską to dobrze trafiłeś.

Członkiem klubu może zostać każda pełnoletnia osoba natomiast osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo przedstawić zgodę rodziców. Prowadzimy politykę wsparcia najmłodszych w stawianiu pierwszych kroków w sporcie strzeleckim.

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, jesteś zainteresowany współpracą lub członkostwem prosimy o maila:

Prezes Andrzej Bąk: info (at) varmint.szczecin.pl

(at) w powyższym adresie zamień na @

JAK SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia należy pobrać WNIOSEK, wypełnić go czytelnie i przesłać na adres Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Varmint, ul. Królowej Śniegu 19, 71-799 Szczecin – UWAGA! adres TYLKO DO KORESPONDENCJI !!!

lub zeskanować Wniosek i przesłać go na adres mailowy Stowarzyszenia

info (at) varmint.szczecin.pl

(at) w powyższym adresie zamień na @

WAŻNE!: Aby zostać członkiem należy mieć rekomendację dwóch członków zwyczajnych Stowarzyszenia.

ILE TO KOSZTUJE?

Roczna opłata członkowska to 300 za osobę pełnoletnią, młodzież w wieku 13-18 płaci 50% (150 zł), natomiast młodzież poniżej 13 lat 10 zł. Opłaty pobieramy jednorazowo za rok. Opłata wpisowa jednorazowa jest wpłacana w momencie przystępowania do klubu jednorazowo i wynosi 1000 zł. W Państwa opłacie członkowskiej jest ubezpieczenie NNW związane z uprawianiem strzelectwa.

 JAK ZAPŁACIĆ?

Przyjmujemy płatności wyłącznie przelewem na konto bankowe
Nr konta bankowego zostanie podany mailowo po pozytywnej decyzji Zarządu w sprawie przyjęcia do Stowarzyszenia.

 

Stowarzyszenie Strzelecko – Kolekcjonerskie